خدمات مهندسی سئو وبسایت

فرض کنید شما صاحب یک مغازه هستید . برای تبلیغ مغازه خود چه کاری انجام می دهید تا مشتریان به مغازه شما بیایند و از شما خرید کنند ؟ شاید جوابتان این باشد ؛ از تبلیغات کاغذی مثل تراکت و بروشور استفاده میکنم و یا پنل پیامکی خریده و به همه پیامک ارسال می کنم و یا در شبکه های اجتماعی حضور پیدا کرده و تبلیغات خود را آن جا انجام میدهم و شاید هم بگویید یک سایت راه اندازی میکنم و از طریق آن مشتریان را جذب میکنم .

تمام راه های تبلیغی گفته شده مفید و تاثیر گذار است ولی هیچ راهی به اندازه داشتن وبسایت برای شما سود آور نیست ! چرا ؟ پاسخ بسیار ساده است ، طبق آمار اکثر افراد برای خرید های خود ابتدا از طریق سرچ در گوگل فروشندگان را پیدا و یا از طریق وبسایت و یا با مراجعه حضوری از فروشنده محصول مورد نظر را خرید می کنند .

اما جواب فقط این نیست ! طبق آمار منتشر شده بیش از ۷۰% افرادی که در گوگل سرچ میکنند معمولا صفحات اول و دوم گوگل را می بینند در صورتی که برای هر سرچ ساده ،  گوگل به شما بیش از ۱۰۰۰ سایت و ۱۰۰ ها صفحه را پیشنهاد می دهد .

حالا شما تصور کنید سایت شما در سرچ گوگل جز سایت های صفحه اول و دوم گوگل باشد !! قطعا تعداد بسیار بسیار زیادی مشتری هر روزه به سراغ شما خواهد آمد و این شگفت انگیز است !!!

 

خدمات سئو و یا به اصطلاح ؛ مهندسی سئو

سلسله فعالیت هایی است که هر روزه بر روی وبسایت شما انجام می گیرد تا سایت شما رتبه بهتری در سرچ گوگل پیدا کند ، البته یکسری فعالیت های جانبی نیز انجام می گیرد که صرفا روی وبسایت شما نیست اما تاثیر گذاری آن روی وبسایت شما است مثل فعالیت روی شبکه های اجتماعی که برای بهبود وروردی های وبسایت خیلی مفید هستند.

اما در اینجا خدماتی که در سئو به شما ارائه می شود را تیتر وار ذکر خواهیم کرد ؛

  • نگارش و قرارگیری ماهانه ۴ مقاله در وبسایت
  • فعالیت بدون محدودیت در تعداد کلمات کلیدی
  • آنالیز سایت رقبا
  • جذب مخاطب از طریق شناسایی کلمات کلیدی با سرچ بالا
  • لینکسازی داخلی و خارجی + رپورتاژ آگهی
  • بهینه سازی وبسایت
  • افزایش سرعت لود سایت

 

 

ما، در گروه تبلیغاتی آیتوک با افتخار خدمات سئو سایت های بسیاری را تا به امروز انجام داده ایم که به صورت کامل یکی از آنها را بررسی خواهیم کرد و آن هم سایت شرکت آرمان بذر سپاهان اصفهان است که به صورت تخصصی واردات و تولید کود های کشاورزی ارگانیک و طبیعی را انجام می دهند.

در طی ۳ سال فعالیت روی وبسایت آرمان بذر سپاهان توانسته ایم این وبسایت را در کلمه کلیدی «کود npk» به صفحه اول گوگل برسانیم :

همچنین در کلمه فوق العاده رقابتی «کود ارگانیک» و همچنین «کود طبیعی» نیز در صفحه اول گوگل حضور دارد :

فعالیت سئو فقط منحصر بر وبسایت نیست و شامل فعالیت بر روی گوگل مپ هم هست ، در اینجا میبینیم که در کلمه «کود» ، «کود ارگانیک» و «خرید کود» هم شرکت آرمان بذر سپاهان در رتبه ها برتر گوگل مپ حضور دارد :

 

این وبسایت تنها یکی از سایت ها موفق ما در زمینه خدمات فعالیت سئو و مهندسی سئو است که این سایت هر روزه بیش از ۵ هزار نفر ورودی دارد و آمار این سایت هر روز در حال رشد و بهبود است .

 

شما هم اگر به دنبال فعالیت مستمر و با کیفیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو وبسایت خود هستید می توانید به راحتی با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید تا همکاران ما پس از مشاوره های لازم خدمات سئو را بر روی وبسایت شما انجام دهند.

۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴

۰۳۱-۳۱۳۲۴۱۲۳

برای ارسال پیام در واتساپ – تلگرام با شماره ۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴ در تماس باشید .