طراحی وبسایت

امروزه هر کسب و کار برای بقا نیازمند حضور در بستر دیجیتال است . در گذشته برای شروع یک کسب و کار صرف داشتن یک تامین کننده و داشتن یک محل کسب کافی بود .

اما امروزه شما برای شروع یک کسب و کار باید تمام جوانب آن را سنجیده و بعد وارد شوید ، که حضور در بستردیجیتال یکی از مهمترین آنهاست .

داشتن وبسایت به شما این کمک را می کند که علاوه بر داشتن مشتری حضوری ، شما مشتری غیر حضوری هم داشته باشید ، البته با یک سری مزیت هایی، مهمترین مزیت آن این است که دیگر مانند مغازه شما مجبور نیستید در ساعات مشخصی مغازه خود را دایر کنید تا افراد به شما مراجعه کنند بلکه در هر ساعتی از شبانه روز مشتری های شما با مراجعه به وبسایت شما می توانند محصول مورد نشر خودشان را مقایسه ، انتخاب و خرید کنند .

مزیت بعدی داشتن وبسایت این است که شما قادر خوهید بود سفارشات رو به صورت غیر حضوری ثبت و به درب منزل مشتریان خود تحویل دهید و با افزایش ترافیک این روزها این امر خیلی مهم است .

مزیت بعدی این است که شما می توانید یک سری جشنواره های فروش ، تخفیف و فروش ویژه هایی در وبسایت خود قرار دهید تا مشتریان ترقیب به خرید شوند و در این مورد هیچ محدودیتی ندارید چرا که روند این امر در مغازه ی حضوری نیاز مند کسب مجوز های لازم است

گروه تبلیغاتی آیتوک در زمینه طراحی وبسایت سالیان زیادی فعالیت کرده است و هدف اصلی ما در مرحله اول ، کیفیت بالا ی ارائه وبسایت و در مرحله دوم قیمت مناسب آن است . چرا که امروزه رقبا علاوه بر قیمت های بسیار بسیار زیاد ، در ارائه وبسایت کیفیت لازم را رعایت نکرده و بعضا شاهد نقص های زیادی در وبسایت ها بوده ایم .

شاید برای شما هم سوال پیش آید که در فراید طراحی وبسایت ، چه خدماتی ارائه می شود ، در اینجا تیتر وار مراحل طراحی وبسایت را به شما ارائه خواهیم کرد ؛

  • طراحی وبسایت کاملا اختصاصی
  • لینک سازی و تکمیل صفحات داخلی و منو ها
  • هاست پر سرعت به همراه بکاپ گیری روزانه
  • دریافت اینماد و اتصال به درگاه پرداخت
  • قابلیت ورود با موبایل
  • قابلیت صدور فاکتور
  • قابلیت اتصال به سیستم انبار داری و حسابداری فروشگاه
  • قابلیت ارسال پیامک خرید به مدیر فروشگاه و مشتری
  • قابلیت چت آنلاین
  • اتصال به شبکه های اجتماعی

 

و در آخر بعد از اتمام مراحل طراحی وبسایت شما آموزش مدیریت کامل وبسایت برای قرار دادن مقالات ، محصولات و مدیریت صفحات نیز داده خواهد شد .

ما در خدمات طراحی وبسایت یک هدیه برای شما نیز آماده کرده ایم و آن پنل پیامکی اختصاصی است که شما به راحتی می توانید از امکانات بی نظیر این پنل پیامکی برای تبلیغات خود استفاده کنید.

 

و اما چند سایت های طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی آیتوک را با هم ببینیم ؛

وبسایت رسمی شرکت آرمان بذر سپاهان

وارد کننده و تولید کننده انواع کود های ارگانیک و شیمیایی 

www.armanbazr.com

ولنیستون

تولید کننده انواع اکسسوری های بتنی

www.velnistone.com

شرکت مروارید سپید مانا

نمایندگی انحصاری ایمپلنت جیاس ایتالیا در ایران

www.msmana.net

مرکز بیزینس کوچینگ پرشین

کوچ تخصصی کسب و کار توسط استاد پناهی

www.persianbusinesscoach.com

برای ثبت درخواست طراحی وبسایت همین حالا می توانید با شماره ما تماس از طریق تلفن ، پیامک و واتساپ ، بگیرید .

۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴