هلی شات در اصفهان

برای استفاده از خدمات هلی شات در اصفهان شما می توانید خیلی راحت از شرکت ها یا اشخاصی که خدمات هلی شات در اصفهان ارائه می دهد استفاده کنید تا برای شما تصویر هوایی ضبط کنند و فایل تصاویر را در اختیار شما قرار دهند .

 

همه ما دوست داریم بر فراز هر چیزی پرواز کنیم و از آن بالا به زیر پایمان نگاه کنیم ، و ببینمی که چطور همه چیز زیر پای ماست و خیلی ریز هست … شاید وقتی با هواپیما سفر میکنیم می توانیم این حص زیبا رو تجربه کنیم ، احساسی که هیچوقت تکراری نمیشود .

اما این رویای بچگی خیلی وقت است که در صنعت تصویر برداری و تبلیغات نیز آماده است ، از وقتی که در فیلم ها سکانس هایی میدیدیم که تصویر از بالا گرفته می شد با تجهیزات خیلی قدیمی و شاید بعضا نوآورانه ! بعضی با تناب بعضی با هلیکوپتر بعضی از روی برج ها و…. در تکاپوی ثبت تصاویر هوایی بر آمدند ، که همه آن ها در زمان خود جذابیت خود را داشته اند . در این مقاله همراه گروه تبلیغاتی آیتوک باشید.

 

تیزر تبلیغاتی و تصویر برداری هوایی در اصفهان

 

 

خلی از تصاویر و یا خیلی از اتفاق ها را فقط  میتوان از نمای بالا و نمای هوایی به مخاطب نشان داد ، و این تصاویر برای مخاطبین خیلی جداب است .

تصویر برداری هوایی امروزه علاوه بر این که در صنعت فیلم و سینما خیلی زیاد مورد استفاده است ، در صنعتی تبلیغات و استفاده از آن برای ساخت تیزر های تبلیغاتی نیز به وفور مورد استفاده قرار میگیرد ، استفاده از این تصاویر دز ویدیو و فیلم ما باعث با کیفیت تر شدن و بهتر شدن جنبه بصری آن اثر می کند .

برای ضبط این گونه تصاویر امروزه از هلی شات های کوچک و بزرگ به تناسب هر کار و پروژه ای استفاده می شود . هلی شات از دو کلمه هلی (به معنای هلیکوپتر) و شات (به معنای عکاسی و تصویر برداری) تشکیل شده است ، به نوع جدیدی وسیله ای که تصویر برداری هوایی را انجام میدهد هلی شات گفته می شود .

 اما سوال مهم این است که پس برای داشتن تصاویر ، خرید یکی هلی شات کافی است ؟ جواب این سوال قطعا خیر است ، همانطوری که شما با خرید اتوموبیل راننده به حسب نمیآیید و فقط با اخذ گواهینامه راننده می شودی و میتوانید رانندگی کنید ، هلی شات ها هم برای پرواز نیاز به مهارت کافی و اخذ مجوز لازم جهت هدایت را دارند .

 

فیلمبرداری هوایی در اصفهان

فیلمبرداری هوایی در اصفهان

قیمت تصویر برداری هوایی و کرایه هلی شات در اصفهان

به یک نکته توجه کنید که پارامتر های مهمی در تایین قیمت اجاره هلی شات در اصفهان و یا استفاده از این خدمات اهمیت دارند که می تواند به کیفیت ارائه تصویر خروجی ( فول اچ دی – ۴کی – اچ دی ) و نیز مدت زمان پرواز و مدت زمیان تصویر مورد نظر تقسیم بندی گردد . 

معمولا خدمات ارائه هلی شات به صورت باتری ارائه می شود و بر اساس هر باتری و مدت زمان پرواز و ضبط ویدیو به شما قیمت داده خواهد شد ، شرکت تبلیغاتی آیتوک اما هم به صورت قیمت باتری و هم به صورت مدت زمان تصویر قیمت اعلام میکند . که این کار می تواند بسته به نوع کار شما خیلی به صرفه تر باشد.

 مثلا شاید نیاز به ضبط ۲۰ دقیقه تصویر هوایی داشته  باشید و از آنجایی که هر باتری بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پرواز می تواند داشته باشد ، متصدی هلی شات به شما بگوید که شما نیاز به دو باتری دارید ! و ممکن است از کل ۲۰ الی ۳۰ دقیقه تصویر که برای شما ضبط م شود تنها ۱۰ دقیقه از آن برای شما مناسب باشد و بتوانید از آن استفاده کنید .

اما شرکت تبلیغاتی آیتوک خدمات هلی شات در اصفهان را هم به صورت قیمت هر باتری و هم به صورت زمان ویدیو به شما ارائه میدهد . کیفیت تصاویر ارائه شده شرکت تبلغاتی آیتوک از ۴کی تا فول اچ دی است که بر اساس نیاز شما قابل تغییر نیز می باشد .

ساخت تیزر تبلیغاتی با هلی شات در چه زمانی بهتر است؟

دقت داشته باشید که برای استفاده از خدمات هلی شات در اصفهان شرکت تبلیغاتی آیتوک در نظر داشته باشید که چه موقعی از روز و از فصل می خواهید تصاویر شما ضبط شود . در فصول زمستان و تابسان به علت گرما و سرمای شدید هوا ممکن است پرواز هلی شات در بعضی مناطق با اخلال رو برو شود.

 همینطور در روز های دیگر سال نیز در ساعت های مختلف ممکن است امکان پرواز هلی شات نباشد مثلا ساعت ۱ الی ۲ ظهر که افتاب به صورت کاملا عمودی است و این مورد بر عمر مفید هلی شات و همینطور مدت زمان تحویل تصاویر اثر گذار است .

مطالعه بیشتر