خدمات اینستاگرام در اصفهان

اینستاگرام با بیش از ۱.۱۶ میلیارد نفر مخاطب تبلیغاتی ، دسترسی چشمگیری به برند ها ارائه می دهد. همچنین کاربران اینستاگرام امسال بسیار افزایش یافته است – فقط در سه ماهه آخر ۷۶ میلیون نفر افزایش یافته است. در این مقاله همراه گروه تبلیغاتی آیتوک باشید.

به طور کامل ۹۰٪ از کاربران اینستاگرام حداقل یک تجارت را دنبال می کنند. و فقط محصولات مصرفی نیستند که سود می برند. بیش از ۳۶٪ از تصمیم گیرندگان B2B هنگام تحقیق درباره محصولات یا خدمات جدید از اینستاگرام استفاده می کنند.

این نکات بازاریابی اینستاگرام ورق تقلب ۲۰۲۱ به شما کمک می کند تا استراتژی اینستاگرام خود را ارتقا دهید ، خواه تازه کار را شروع کنید یا از قبل یک متخصص حرفه ای باشید. برای همین است که استفاده از خدمات اینستاگرام در اصفهان بیشتر از همیشه اهمیت پیدا کرده است.

راه  کسب و کار در اینستاگرام و خدمات اینستاگرام در اصفهان


قبل از اینکه با بازاریابی اینستاگرام شروع کنید ، به یک حساب کاربری Instagram یا یک حساب Creator Instagram نیاز دارید. اگر قبلاً یکی از آنها را دارید ، از نکات زیر رد شوید. اگر از قبل حساب شخصی دارید ، می توانید آن را به پیج کاری تبدیل کنید.

اگر کاملاً در اینستاگرام تازه وارد هستید یا یک حساب کاربری کاملاً جدید ایجاد می کنید ، می توانید از پکیج آموزش اینستاگرام استفاده کنید. در این پکیج تمامی موارد برای شروع کسب و کار خود را پیدا می کنید.

 

 از یک حساب کاربری بیزنسی استفاده کنید


فقط درصورتی که از قسمت بالا عبور کرده و قصد دارید هنگام استفاده از حساب شخصی به سایر نکات بازاریابی اینستاگرام بپردازید ، در اینجا  است که باید تجدید نظر کنید.

یک حساب بیزنسی به شما امکان دسترسی به ویژگی هایی را می دهد که نمی توانید با حساب شخصی استفاده کنید ، از جمله:

Instagram Insights
تبلیغات اینستاگرام 
اطلاعات تماس و یک دکمه تماس برای اقدام به عمل در نمایه شما
حساب سازنده مزایای خاص خود را برای محتواسازان دارد.

 

 اهداف خود را به روشنی مشخص کنید


همه شبکه های اجتماعی ابزار هستند. اما نمی توانید به طور موثر از این ابزارها و خدمات اینستاگرام در اصفهان استفاده کنید ، مگر اینکه بدانید که در تلاش هستید چه چیزی را بسازید.

بازاریابی اینستاگرام می تواند برای افراد مختلف معنای متفاوتی داشته باشد. آیا به دنبال این هستید:

برای تجارت خود خرید حضوری یا آنلاین ایجاد کنید؟
آگاهی از برند را افزایش دهید؟
سرنخ های جدید دریافت می کنید؟
نام تجاری خود را به عنوان یک رهبر صنعت تاسیس کنید؟
محصولات را مستقیماً از برنامه می فروشید؟
حتی ممکن است بخواهید چندین نتیجه مختلف را با هم ترکیب کنید. اما مگر اینکه بدانید که می خواهید استراتژی اینستاگرام شما را به کجا برساند ، بعید است که به آنجا برسید.

 مخاطبان خود را بشناسید


کمی تحقیق مقدماتی به شما کمک می کند بفهمید وقتی به چگونگی بازاریابی در اینستاگرام فکر می کنید به چه کسی می توانید بیشتر برسید به عنوان مثال ، پست ما در اطلاعات جمعیتی اینستاگرام نشان می دهد که:

فعال ترین اینستاگرامرها بین ۱۸ تا ۲۹ سال هستند.
اصفهان دارای بزرگترین مخاطبین اینستاگرام است.
ساکنان شهری بیشتر از همسایگان حومه خود از اینستاگرام استفاده می کنند
اما این بدان معنا نیست که شما فقط باید از اینستاگرام استفاده کنید تا به اصفهانی های در ۲۰ سالگی برسید. در عوض ، شما باید بازار هدف خود را مشخص کنید تا بتوانید محتوایی ایجاد کنید که مستقیماً با آن مخاطب صحبت کند.

همچنین زمان آن فرا می رسد که زمان انتخاب گزینه های هدف گذاری برای تبلیغات اینستاگرام خود بسیار مهم است.

خدمات اینستاگرام در اصفهان

خدمات اینستاگرام در اصفهان

خدمات اینستاگرام در اصفهان

اگر شما هم در اصفهان دارای کسب و کار هستید و قصد دارید از خدمات اینستاگرام در اصفهان استفاده کنید ما همراه شما هستیم. آیتوک  از پیشگامان مدیریت اینستاگرام در اصفهان است و در این زمینه میتواند به رونق کسب و کار شما کمک کند. پس تا دیر نشده شعبه اینترنتی فروشگاه خود را فعال کنید و از آن کسب سود کنید. کافیست تا با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴

مطالعه بیشتر