آموزش اینستاگرام در اصفهان

چند سالی هست که اینستاگرام جز جدایی نا پذیر از زندگی همه ما شده و اکثر افراد به چشم یک ابزار برای تفریح به اون نگاه میکنند ، اما قطعا میدونید که خیلی از کسب و کارها فروش زیادی از طریق این برنامه یعنی اینستاگرام دارند .

اینستاگرام وقتی که وارد برنامه های موبایلی شد خیلی قابلیت چشم گیری نداشت ! اگر یادتون باشه اون موقع ها حتی ویدیو های اینستاگرام فقط به صورت تک اسلایدی و ۱۵ ثانیه ای بود ، اما به مرور قابلیت های این برنامه گسترش پیدا کرد گه امروزه قابلیت های زیادی به ما میده . قابلیت هایی مثل : پست ها اسلایدی(تا ۱۰ اسلاید ) ویدیو هایی ۱ دقیقه ای در پست ، استوری های روزانه ۱۵ ثانیه ای ، قابیلت ارسال پیام ، قابیلت لایو گذاری و کلی قابلیت های دیگه که قطعا خیلی میتونه به ما کمک کنه.

آموزش اینستاگرام در اصفهان

آموزش اینستاگرام در اصفهان

اینجا در گروه تبلیغاتی آیتوک قصد داریم نکاتی در مورد آموزش اینستاگرام به شما عزیزان بدیم.

شروع کار در اینستاگرام و آموزش اینستاگرام در اصفهان

برای شروع کار توی اینستاگرام شما نیاز دارید که اطلاعات کافی در مورد اینساگرام داشته باشید ، یعنی اینکه شناخت کامل از قسمت های مختلفی اینستاگرام داشته باشید ، مثل صفحه هوم ، صفحه اکسپلور ، صفحه پروفایل ، صفحه اعلان ها و …

شما باید به تناسب کسب و کار خودتون ، الویت بندی برای تولید محتوا داشته باشید . اگر کسب و کار خدماتی دارید مثل : خدمات زیبایی بانوان ، خدمات فنی ، خدمات نظافتی و … و یا اگر کسب و کار فروشگاهی دارید مثل : سوپر مارکت ها ، بوتیک های لباس فروشی ، مزون ها ، فروش محصولات لوازم خانگی و … به تناسب هر کسب و کاری نوع تولید محتوا باید تغییر کند .

اگر شما کسب و کار خدماتی دارید باید بیشتر روی تولید محتوای آموزشی فعالیت داشته باشید و ما بین این محتوا ها خدمات خودتون رو هم با روش های جذاب مثل برگذاری کمپین ، تخفیف ویژه ، جشنواره های فروش . پیشنهاد ما برای شروع کارتون اینه که حداقل در ماه ۱۵ عدد پست بارگذاری کنید ، یعنی هر یک روز در میان یک پست ؛ این کار هم باعث بیشتر شدن تجربه کار شما در اینستاگرام میشه و هم باعث فعال بودن پیج شما میشه . از این ۱۵ عدد پست میتونید بین ۳یا ۵ عدد ، پست معرفی خدماتتون باشه .

نکاتی برای توسعه بیزنس در اینستاگرام

اگر کسب و کار شما فروش محصول هست خوب طبیعا باید بیشتر روی معرفی محصولات خودتون تمرکز کنید ، قاعداتا برای پیج های فروشگاهی پیشنهاد ما پست گذاری روزانه هست ، اما برای شروع همان ۱۵ عدد پست در ماه کافی است .

پست های شما میتواند به صورت عکس از محصول (بکگراند سفید یا چیدمانی) باشد و یا به صورت ویدیو از محصول باشد

این نکته را همیشه توجه کنید که محتوا به صورت کلی بر اساس میزان توجه به این صورت دسته بندی می شود ؛ محتوای ویدویی / محتوای صوتی (پادکست) / محتوای عکسی / محتوای متنی ؛ بیشترین و بهترین محتوا برای کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ و مخصوصا اینستاگرام محتوای ویدیویی است . محتوای ویدیویی هم شامل ویدیو از محصول به صورت گرافیکی / تیزر/معرفی (صدا روی تصویر ، بدون تصویر شخص) / معرفی (صدا و تصویر ، با تصویر شخص) طبیعا تاثییر نمایش تصویر خودتون در پیشرفت کسب و کارتون چشمگیر است ، زیرا این کار علاوه بر فهم بهتر و بیان بهتر مشخصات محصول یا خدمات باعث افزایش اعتماد میان شما و مخاطیبن شما نیز می باشد.

راه های مدیریت اینستاگرم

شما برای مدیریت کسب و کارتان در دیجیتال مارکتینگ مخصوصا کار در اینستاگرام سه روش کلی را می توانید انتخاب کنید :

*استخدام ادمین

*مدیریت شخصی توسط خودتان

*واگذاری مدیریت پیج به شرکت های تبلیغاتی مثل استفاده از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام شرکت تبلیغاتی آیتوک

-استخدام ادمین :

مزیت : ادمینی که استخدام میکنید همیشه در محل کار شما حضور دارد

اطلاعات کافی و به روزی نسبت به کار شما دارد

قابلیت پاسخگویی به دایرکت ها و کامنت های پیج شما

معایب : کیفیت کار ضعیف

امکان از دست رفتن اطلاعت پیج

عدم اطلاعات کافی از دیجیتال مارکتینگ

-مدیریت شخصی توسط خودتان :

مزیت : تمامی فعالیت ها تحت نظارت شخص خودتان می باشد

قابلیت پاسخگویی با سرعت و بهتر به دایرکت ها و کامنت ها

معایب : گرفتن وقت زیادی از شما در طول روز(حداقل ۴ ساعت در روز برای تلید محتوای خوب)

یادگیری و به روز بودن اطلاعات دیجیتال مارکتینگ (با خرید دوره های آموزشی و یا ویدیو های مرتبط در یوتیوب یا اینستاگرام میتوانید این کار را انجام دهید )

مدیریت اینستاگرام در اصفهان توسط شرکت های تبلیغاتی

واگذاری به شرکت های تبلیغاتی مثل شرکت تبلیغاتی آیتوک :

مزیت : کیفیت بالای تولید محتوا

پست و استوری گذاری طبق ساعات مشخص در پیج

آنالیز ماهانه پیج شما برای مانیتورینگ روند رشد پیج

حفظ امنیت و اطلاعات پیج شما با قرارداد رسمی

معایب:عدم پاسخگویی به دایرکت و کامنت ها

شرکت تبلیغاتی آیتوک از سال ۱۳۹۴ در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام فعالیت میکند ، علاوه بر خدمات ذکر شده بالا ، شرکت تبلیغاتی آیتوک خدماتی مثل مدیریت هشتگ های جهت رشد سریع پیج و افزایش مخاطب و فروش ، آنالیز هفتگی و ماهانه جزئی فعالیت در پیج ، مدیریت تبلیغات در پیج های هدف جهت رشد سریع و افزایش مخاطب و فروش .

برای یاد گیری اینستاگرام شما میتوانید از پکیج آموزش اینستاگرام در اصفهان توسط شرکت تبلیغاتی آیتوک استفاده کنید.

این آموزش ها هم به صورت حضوری از طریق مشاوره حضوری امکان پذیر است و هم از طریق خرید دوره آموزش اینستاگرام در اصفهان مثل دوره آموزش اینستاگرام از پایه تا رسیدن به فروش که می تونه خیلی به شما کمک کنه و اطلاعات کافی نسبت به کار در اینستاگرام داشته باشید .

برای خرید دوره آموزش اینستاگرام از پایه تا رسیدن به فروش به راحتی با زدن روی همین لینک می توانید دوره را خریداری کنید و آموزش های گام به گام رو ببیند .

https://b2n.ir/a51101

مطالعه بیشتر