SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است. سئو به مجموعه فعالیتی برای بهینه سازی وب سایت می گویند تا بتواند رتبه های بالاتری در نتایج ارگانیک موتورهای جستجو مثل گوگل کسب کند. سئو فرآیندی است که باید به صورت ادامه دار بر روی وب سایت انجام شود تا دیده شدن وب سایت خود را در موتورهای جستجو گر افزایش دهید و ترافیک (تعداد مراجعه کننده به وب سایت) بیشتری دریافت کنید.

سئو دو هدف اصلی دارد، اولین مورد این است که به شما کمک کند که بفهمید کاربران چه چیزی را به صورت آنلاین جستجو می کنند تا بتوانید محتوای با کیفیت بالا برای برآورده کردن هدف کاربران تولید کنید. دوم این است که به شما کمک می کند وب سایتی ایجاد کنید که موتورهای جستجو بتوانند محتوای آن را پیدا کنند، فهرست کنند و به کاربران بیشتر ، نمایش دهند.

سئو دقیقا چه مواردی را شامل می شود ؟!

 • شناسایی اینکه کاربران چه چیزی را جستجو می کنند که مربوط به محصولات و خدمات شما است .
 • ایجاد محتوایی که باعث شود کاربران سایت شما را ببینند و از قسمت های مختلف آن بازدید کنند .
 • ارائه سیگنال های مناسب به خزنده ها (خزنده ها به الگوریتم یا رباتی می گویند که موتور های جستوجو برای بررسی کامل یک وب سایت به آن سایت ارسال می کنند و طبق اطلاعات دریافتی از آن ، به سایت شما رتبه می دهند ، خزنده ها هیچ آسیبی به سایت وارد نمی کنند ) و الگوریتم های موتورهای جستجو از طریق تکنیک های مختلف سئو
 • ظاهر زیبای سایت و رابط کاربری آسان و راحت ، که به اصطلاح ui و ux نیز گفته می شود ، ui در زمینه ظاهر سایت و زیبایی سایت شما استفاده می شود و ux در زمینه رابط کاربری آسان و در دسترس به کار گرفته می شود .
نمایش ویدیو درباره خدمات سئو سایت

سئو یکی از جدید ترین و به روز ترین متد بازاریابی در دنیا به حساب می آید . هر کسب و کاری برای دیده شدن و برای سیستماتیک کردن فروش خود نیاز به سایت دارد ، اما آیا داشتن سایت می تواند فروش شما را تضمین کند ؟ آیا داشتن سایت می تواند فروش شما را افزایش دهد ؟ آیا داشتن سایت می تواند کسب و کار شما را گسترش دهد ؟ جواب همه این سوالات این است ؛ به تنهایی ، خیر !

داشتن یک سایت ساده و ارائه کامل مطالب ، محصولات ، ویدیو ها و عکس و … به تنهایی فروش شما را افزایش نمی دهد . امروزه در دنیا بیش از 1 میلیارد و 900 میلیون سایت وجود دارد و همین آمار از اهمیت حضور قوی و قدرتمند در دنیای اینترت است . شما با دریافت خدمات سئو سایت می توانید در گوگل دیده می شوید ، در اینجا Search Console یکی از سایت هایی که خدمات سئو سایت را از گروه تبلیغاتی آیتوک  دریافت کرده اند را با هم می بینیم . شرکت آرمان بذر سپاهان .

 

در تصویر بالا کادر بنفش (Total impressions) نشان دهنده تعداد دفعات دیده شدن این سایت در جستوجو گوگل است و کادر کناری آبی رنگ ( Total clicks) نشان دهنده تعداد دفعات کلیک کاربران بر روی سایت و وارد شدن به سایت می باشد . طبق این آمار که برای 3 ماه گذشته می باشد ، بیش از 290 هزار بار این سایت در گوگل دیده شده است یعنی به طور متوسط هر روز بیش از 3 هزار بار و بیش از 13 هزار بار در 3 ماه گذشته کاربران وارد این سایت شده اند !  آمار عالی و فوق العاده برای یک کسب و کار تا بتواند فروش حداکثری را تجربه کند .

شما با دریافت خدمات سئو سایت گروه تبلیغاتی آیتوک می تواند بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید ، قطعا هدف شما فروش محصول یا خدمات است ، اما اگر کسی از سایت دیدن نکند ، فروشی هم اتفاق نمی افتد . با خدمات سئو سایت گروه تبلیغاتی آیتوک بازدید کنندگان سایت شما افزایش می باید ، ترافیک ورودی سایت شما بیشتر می شود ، هر روز سایت شما در جستوجو گوگل رتبه های بهتری کسب می کند و کمک می کند تا سایت شما به صفحه اول گوگل و لینک اول گوگل برسد ! همان جایی که همه ما آرزویش را داریم !

 • مدیریت سایت

  در خدمات سئو سایت گروه تبلیغاتی آیتوک علاوه بر خدمات سئو سایت ، خدمات مدیریت کامل سایت هم بر روی سایت شما انجام می شود ، خدماتی مثل مدیریت محصولات و مقالات ، انجام تغییرات جزئی یا کلی سایت و ...

 • طراحی و ادیت سایت

  خدمات طراحی و ادیت سایت کاملا مربوط به گرافیک سایت می باشد ، در این خدمات اگر نیاز به اعمال تغییرات گرافیکی در سایت وجود داشته باشد تیم گرافیک گروه تبلیغاتی آیتوک خدمات طراحی و ادیت را بر روی سایت شما پیاده سازی خواهند کرد.

 • خدمات Ui و Ux

  Ui به نمای ظاهری سایت و Ux به تجربه کار کاربران در سایت می گویند ، اعمال بهترین طرح های Ui و Ux رابطه مستقیم به سئو سایت شما دارد ، با این خدمات علاوه بر داشتن سایتی زیبا ، قسمت های سایت بر اساس نیاز کاربران طراحی و قرار می گیرند .

 • امنیت سایت

  یکی از مهمترین قسمت های هر سایتی پشتیبانی و حفظ امنیت سایت است ، ربات ها و افراد سود جو همیشه در رصد سایت های ضعیف و بدون دیوار امنیتی هستند ، اگر سایت شما از نظر امنیتی ضعیف باشد ، می توانند به راحتی سایت شما را هک کنند و سایت شما را از دسترس خارج کنند . در خدمات سئو سایت تمامی اقدامات امنیتی برای سایت شما انجام می شود .

رتبه گرفتن یک سایت در گوگل به عوامل مختلفی بستگی دارد ، یکی از آن عوامل مهندسی سئو سایت است ، به طور میانگین مهندسی سئو سایت به منظور رتبه گرفتن در کلمات کلیدی با سختی متوسط بین 3 الی 6 ماه زمان می برد . اگر برای شما سوال است که کلمات با سختی متوسط یعنی چه ؟ در این جدول ، نمونه چند کلمه کلیدی پر تکرار در حوزه زیبایی را قرار داده ایم.

 • به طور کلی خدمات سئو سایت در کلمه های کلیدی یک قسمتی مثل : کلینیک – موبایل – لپتاپ و … بسیار سخت و بسیار هزینه بر و زمان بر است ، کلمات کلیدی دو قسمتی مثل : کلینیک زیبایی – فروش موبایل – خرید موبایل – تعمیرکار ماشین و … نیز به همین شکل هستند ، اما فعالیت بر روی این کلملت یعنی کلمات کلیدی دو قسمتی نسبت به کلمات یک قسمتی آسان تر است .
 • کلمات کلیدی متوسط به کلماتی گفته می شود که در آن از 3 الی 4 کلمه استفاده شده باشد و در عنوان کلمه ناحیه یا نوع کسب و کار هم ذکر می شود تا جامعه هدف کوچک تری را هدف قرار دهد .
 • کلمات کلیدی آسان هم به کلمات گفته می شود که در آن 4 الی 6 کلمه و بیشتر وجود داشته باشد ، در کلمات کلیدی آسان علاوه بر ناحیه یا نوع کسب و کار نام برند یا عنوان برند نیز ذکر می شود .

به طور تقریبی مدت زمان رسیدن صفحات در کلمات کلیدی با هر سختی را در جدول زیر مشاهده می کنید .

نکته مهم : این زمان برای همه کسب و کار ها یکسان نیست و ممکن است متفاوت باشد .

در این قسمت به بررسی و مشاهده دقیق سایت هایی می پردازیم که خمات بهینه سازی سایت و مهندسی سئو را از گروه تبلیغاتی آیتوک دریافت کرده اند . تمامی این سایت ها به صورت ادامه دار و مستمر خدمات مهندسی سئو سایت را از گروه تبلیغاتی آیتوک دریافت کرده اند که مهم ترین دلیل رشد این سایت ها همین نکته است . سایت هایی که ما خدمات سئو را بر روی آن های انجام پیاده سازی می کنیم ، در مرحله اول سئو تکنیکال و افزایش سرعت لود سایت را در این سایت های انجام می دهیم .افزایش سرعت سایت در عملکرد کلی سایت و تجربه کاربری سایت بسیار تاثیر گذار است . سرعت لود سایت های که توسط گروه تبلیغاتی آیتوک طراحی و یا باز طراحی می شوند و همچنین سایت هایی که خدمات سئو بر روی آن ها انجام می شود همگی دارای سرعت بسیار پایین 26 میلی ثانیه  می باشد. که این عدد یعنی تنها حدود 3 ثانیه زمان می برد تا سایت شما برای کاربران باز شود !

پخش ویدیو

یکی از سایت هایی که خدمات بهینه سازی سایت و مهندسی سئو آن توسط گروه تبلیغاتی آیتوک انجام می شود سایت شرکت آرمان بذر سپاهان است ، این سایت در 3 ماه گذشته بیش از 290 هزار بار در گوگل به نمایش در آمده است و بیش از 14 هزار بار کاربران بر روی سایت کلیک کرده و وارد سایت شده اند

این سایت در بعضی از کلملت کلیدی رتبه های عالی و خوبی به دست آورده است ، مثلا در کلمه کلیدی کود npk که یکی از مهترین کلمات مد نظر این شرکت بوده است در حال حاظر رتبه 4 گوگل در صفحه اول گوگل را بدست آورده است . نکته قابل توجه اینکه سایت آرمان بذر در همین کلمه کلیدی 5 رتبه بالا تر از سایت بزرگی مثل دیجی کالا قرار دارد ! از طریق لینک زیر می توانید به صورت آنلاین از طریق گوگل رتبه این سایت را در کلمه کلیدی کود npk بررسی کنید:

زمینه فعالیت این شرکت واردات و تولید انواع کود ، مخصوصا کود های ارگانیک است ، در کلمه کلیدی کود ارگانیک که در دسته بندی کلملت کلیدی سخت قرار می گیرد ، این سایت رتبه اول گوگل را به خود اختصاص داده است ! در این کلمه کلیدی و در جستوجو گوگل سایت دیجی کالا در صفحه 4 گوگل و لینک 6 و سایت باسلام در همان صفحه و لینک 6 قرار دارد .

از طریق لینک زیر می توانید به صورت آنلاین از طریق گوگل رتبه این سایت را در کلمه کلیدی کود ارگانیک بررسی کنید:

یکی دیگر از نمونه سایت هایی که خدمات بهینه سازی سایت و مهندسی سئو آن را گروه تبلیغاتی آیتوک انجام می دهد سایت لیزر حاجیان است که اطلاعات Search console آن و میزان دیده شدن و ورود کاربران به سایت را می تواند در تصویر زیر بینید .

این سایت که خدمات لیزر و زیبایی بانوان را انجام می دهد در کلمه کلیدی هایفرکوئنسی مو که یک کلمه کلیدی سخت به حساب می آید توانسته رتبه اول گوگل در صفحه اول را به خود اختصاص دهد.

از طریق لینک زیر می توانید به صورت آنلاین رتبه این سایت را در کلمه کلیدی هایفرکوئنسی مو در گوگل بررسی کنید:

اگر می خواهید فروش بیشتری را از طریق سایت تجربه کنید بهترین پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات بهینه سازی سایت و مهندسی سئو است ، با خدمات مهندسی سئو گروه تبلیغاتی آیتوک سایت شما در مدت زمان مشخص رشد می کند و رتبه های قابل قبولی را در گوگل به دست می آورد . رتبه های بهتر یعنی مراجعه بیشتر کابران به سایت ، که مراجعه بیشتر و دیده شدن سایت شما به صورت مستقیم بر فروش شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت. در صورت تمایل برای دریافت خدمات بهینه سازی سایت و مهندسی سئو می توانید از طریق دکمه زیر با ما تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهند .

نیاز به مشاوره بیشتر دارید ؟!

جهت سفارش خدمات و سوال در مورد خدمات گروه تبلیغاتی آیتوک با ما در تماس باشید.

ساعات پاسخ گویی : 8 الی 17 همه روزه به جز روز های تعطیل