تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر تبلیغاتی در اصفهان چیست؟

در سال ۲۰۲۱ با گسترش دنیای ارتباطات، تبلیغات اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. همچنین نوع تبلیغات با گذشته تفاوت بسیار زیادی دارد و روز به روز در حال پیشرفت و افزایش جذابیت می باشد. یک کسب و کار اگر بخواهد در بازار باقی بماند، باید محصولات و خدمات خودش را تبلیغ کند. استفاده از تیزر تبلیغاتی می تواند یکی از بهترین راهها برای معرفی خدمات و محصولات ما باشد. برای مثال اگر کسب و کار شما در اصفهان قرار دارد یکی از بهترین کارها ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان یا طراحی سایت در اصفهان می باشد. در این مقاله همراه گروه تبلیغاتی آیتوک باشید.

طبق تحقیقات انجام شده، کاربران تبلیغاتی که به صورت تصویری باشد را بیشتر از تبلیغات متنی دوست دارند. این تبلیغات وقتی موثر تر می شود که توسط یک تیم حرفه ای تولید شده باشد. پس نتیجه میگیریم که تیزر تبلیغاتی اگر به صورت حرفه‌ای تولید شده باشد، می تواند تاثیر زیادی را روی مخاطبان ما بگذارد.

تیزر تبلیغاتی یک نوع از تبلیغات است که معمولاً قبل از نمایش یک ویدیو ظاهر می شود و هدف آن بالا بردن کیفیت ویدیو و معرفی کسب و کار ما به مخاطب می باشد. برای مثال اگر یک ویدیو آموزشی را تولید کنیم می توانیم تیزر تبلیغاتی سایت خود را در ابتدای ویدیو قرار دهیم. همچنین میتوانیم از تیزر تبلیغاتی به عنوان یک پست کوتاه در شبکه های اجتماعی استفاده کنیم و با ایجاد حس کنجکاوی در مخاطب خود، او را مشتاق به استفاده از خدماتمان کنیم.

انواع تیزر تبلیغاتی در اصفهان

 • واقعی
 • انیمیشنی
 • واقعی و انیمیشنی (ترکیبی)

تقسیم ‌بندی می‌شوند. در بخش بعدی به معرفی این سه نوع خواهیم پرداخت.

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر تبلیغاتی واقعی یا رئال

در این نوع از تیزر تبلیغاتی در اصفهان بازیگران انسانی فعالیت دارند و از هیچ چیز مصنوعی در کلیپ استفاده نمی شود. همچنین در صورتی که قصد معرفی یک محصول را داشته باشیم، خود واقعی آن را به کاربران نمایش می دهیم. یکی دیگر از مواردی که باید در تیزر تبلیغاتی واقعی استفاده کنیم، طبیعی بودن محیط فیلمبرداری می باشد. این در حالی است که تولید کنندگان تیزر سعی دارند با ایجاد حس خوب پیام مورد نظر را به مخاطب القا کنند. یکی از معروف ترین تیزر های تبلیغات رئال، تبلیغاتی هستند که در تلویزیون نمایش داده می شوند. در این تبلیغات یک یا چند نفر شروع به صحبت می کند و سعی دارند که محصولات خودشان را به شکلی جذاب معرفی کنند.

برای مثال معمولاً تبلیغاتی که یک محصول غذایی را نشان می دهند، در محیط آشپزخانه یا در میز ناهار خوری فیلمبرداری می شوند. در این نوع از فیلمبرداری هدف نمایش محصول و ایجاد حس رضایتمندی در کاربران است.

تیزر تبلیغاتی انیمیشنی

این نوع از تیزر تبلیغاتی به کمک نرم افزار های گرافیکی ساخته می شود. در این نوع از تبلیغات شخصیت های به کار برده شده واقعی نیستند و در یک محیط ساخته شده به صورت مصنوعی فعالیت می کنند. بهترین موارد استفاده برای تیزرهای تبلیغاتی انیمیشنی، استفاده از آن برای تبلیغ محصولات مورد استفاده توسط کوددکان می‌باشد. برای مثال می توانیم با استفاده از تیزر تبلیغاتی در اصفهان، محصولات یک مغازه اسباب فروشی را تبلیغ کنیم.

تیزر تبلیغاتی در اصفهان با انیمیشن

تیزر تبلیغاتی در اصفهان با انیمیشن

 

تیزر تبلیغاتی واقعی و انیمیشنی

این نوع از تیزر تبلیغاتی ترکیبی از دو مورد قبلی می باشد که درباره آنها توضیح دادیم. ممکن است که بخواهیم چند بازیگر واقعی را در یک محیط ساختگی به کار ببریم. در مثالی دیگر ممکن است از یک محیط واقعی فیلمبرداری کنیم و چند شخصیت کارتونی را به آن اضافه کنیم. خیلی از تبلیغات تلویزیونی که برای معرفی محصولات خوراکی استفاده می شود از این نوع تیزر تبلیغاتی استفاده می کنند.

تیزرهای تبلیغاتی چه کاربردی دارند؟

استفاده از تیزر تبلیغاتی در اصفهان فواید بسیار زیادی دارد که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • برای اینکه محصول و یا خدمات خود را معرفی کنیم.
 • برند خود را به صورت جذاب نمایش دهیم.
 • بین بخش های مختلف فیلم های آموزشی خود از آن استفاده کنیم.
 • قبل از شروع سمینارها می‌توانیم تیزر تبلیغاتی را پخش کنیم.
 • برای معرفی خود یا خدمات مان در شبکه های اجتماعی.

مراحلی که که طی آن تیزر تبلیغاتی ساخته می شود

ساختن یک تیزر تبلیغاتی در اصفهان که بتوانند مخاطبان شما را جذب کند کار آسانی نیست. برای ساختن این تیزر حرفه ای باید از افراد متخصص استفاده کرد. در این قسمت می خواهیم مراحلی را که برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای طی میشود را توضیح دهیم. با مطالعه این موارد متوجه خواهید شد که ساخت این تیزر ها  نیازمند وقت گذاشتن و استفاده از ابزارهای حرفه ای و گرافیکی می باشد. پس نباید انتظار داشته باشیم خدمات این چنینی را با قیمت پایین دریافت کنیم.

 • کارشناسی و آماده سازی استراتژی برای تولید تیزر تبلیغاتی
 • مطالعه و تحقیق درباره کسب و کار و ساخت یک تیزر تبلیغاتی مرتبط
 • تولید تیزر تبلیغاتی و منتشر کردن آن در رسانه‌های خود

ساخت تیزر تبلیغاتی با هلی شات در اصفهان (فیلمبرداری هوایی در اصفهان)

اگر برای پروژه خود احتیاج به تصویر برداری و یا فیلمبرداری هوایی با هلی شات، فانتوم و یا هلی کم در اصفهان را دارید ما همراه شما هستیم. گروه تبلیغاتی آیتوک به شما کمک میکنه تا جلوه های خیلی خاصی رو از طریق ساخت تیزر با هلی شات در اصفهان به کلیپ خودتون اضافه کنید.

شما میتونید با استفاده از فیلمبرداری هوایی در اصفهان از سوله یا محیط بزرگ فروشگاه خودتون یا محلی که قصد دارید از اون فیلم تهیه کنید.

ساخت کلیپ تبلیغاتی ۱ دقیقه ای برای اینستاگرام در اصفهان

اگر بصورت تخصصی در اینستاگرام فعالیت میکنید احتمالا به فکر ساخت تیزر باشید. بهینه ترین حالت ساخت تیزر برای اینستاگرام ۱ دقیقه است تا مخاطب از کلیپ شما خسته نشود. ما با تجهیزات تخصصی فیلمبرداری در اصفهان مثل کرین، استابیلایزر و دوربین های حرفه ای تیزر جذابی رو برای شما می سازیم.

تماس با ما

برای دریافت مشاوره در خصوص ساخت هرگونه تیزر تبلیغاتی در اصفهان میتونید با ما تماس بگیرید.

۰۳۱۳۳۳۳۹۲۰۰

۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴