مدیریت اینستاگرام در اصفهان

درباره مدیریت اینستاگرام در اصفهان

اینستاگرام چه سالی وارد ایران شد ؟!

امروزه اینستاگرام به یکی از قوی ترین شبکه های مجازی در ایران تبدیل شده است . اینستاگرام سال ۲۰۱۰ برای اولین بار توسط کوین سیستروم و همکارش مایک کرگر رونمایی شد .بعد از آن اینستاگرام  به قدری طرفدار پیدا کرد که در سال ۲۰۱۲ به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در دنیا رسید. این روند ادامه یافت تا زمانی که در سال ۲۰۱۴ به ۳۰۰ میلیون کاربر دست پیدا کرد. همین موفقیت ها بود که شرکت فیسبوک و شخص مارک زاکربرگ را ترغیب کرد تا  در اوایل سال ۲۰۱۲ این اپلیکیشن را به قیمت حدودا ۱ میلیارد دلار خریداری کند. در آن زمان خیلی از سهام داران و دوستان مارک زاکربرگ این کار وی را دیوانگی خطاب کردند ولی پیشرفت این برنامه همچنان ادامه داشت تا این زمان که اینستاگرام به بیش از  میلیارد کاربر دست پیدا کرده است. ما در این مقاله در مورد خدمات مدیریت اینستاگرام در اصفهان گروه تبلیغاتی آیتوک صحبت می کنیم .

اما اینستاگرام چه سالی وارد ایران شد ؟! در سال ۲۰۱۲ کم کم اینستاگرام در بین مردم ایران شناخته شد و یکی از دلایل محبوبیت آن هم وجود نسخه های  IOS و نسخه android این برنامه بود . اینستاگرام با رابط کاربری جذاب خود و همچنین راحت بودن پروسه ثبت نام و ورود کاربر خیلی زود جای خود را در میان کاربران ایرانی پیدا کرد . یکی از دلایل محبوبیت این برنامه ویدیو محور بودن آن است که بدلیل علاقه مخاطبین به ساخت ویدیو و یا انتشار ویدیو از خود با سرعت زیاد مسیر محبوبیت را طی کرد . امروزه در اینستاگرام بیش از ۴۵ میلیون کاربر ایرانی حضور دارند و از آن استفاده می کنند .

 

اینستاگرام سکوی پرتاب کسب و کار های ایرانی

امروزه اینستاگرام یه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است . شبکه ای که شما هر نوع محتوای مد نظر خود را به راحتی می بینید و به آن دسترسی دارید ، اگر علاقه به پیگیری اخبار داشته باشید به راحتی می توانید خبر های مهم ایران و دنیا را در اینستاگرام ببینید . اگر علاقه به ورزش داشته باشید به راحتی می توانید صفحه ورزی مورد نظر خود را ببینید و حتی صفحات بازیکنان ورزشی را هم دنبال کنید و بررسی کنید . اگر علاقه به مد و لباس دارید می توانید از کالکشن های جدید با خبر شوید ، مد های روز دنیا را ببینید و حتی لباس مورد نظر خود را از همین صفحات خرید کنید ! بله شما می توانید از اینستاگرام هم خرید کنید ! اکثر کسب و کار ها امروزه در اینستاگرام صفحات خود را دایر کرده اند و با انتشار تصویر محصولات و معرفی آن ها و همچنین ساخت محتوا های خوب و دست اول از محصولات خود در اینستاگرام ، محصولات خود را به راحتی در این شبکه مجازی به فروش می رسانند . البته فرایند فروش در اینستاگرام مثل سایت و به صورت اوتوماتیک نیست (طراحی سایت در اصفهان ) ولی به راحتی شما می توانید محصول خود را نیز در آن به فروش برسانید .

چرا مدیریت اینستاگرام در اصفهان با آیتوک

گروه تبلیغاتی آیتوک در ابتدای فعالیت خود در حوزه تبلیغات کار خود را با مدیریت اینستاگرام در اصفهان شروع کرد و سالیان سال در این زمینه تجربه های لازم را کسب کرده است . ما می توانیم صفحات اینستاگرام شما را به چند طریق ، مدیریت کامل آن را انجام دهیم . کلییه مراحل تولید محتوا شامل تولید محتوای متنی ؛ برای آماده سازی مقالات جهت انتشار در پست و استوری و همچنین کپشن ، تولید محتوای ویدیویی ؛ جهت ساخت تیزر تبلیغاتی و یا ساخت ویدیو برای اینستاگرام ، تولید محتوای تصویری ؛ شامل عکاسی صنعتی و آتلیه ای از محصولات برای ارائه بهتر با کیفیت محصولات را گروه تبلیغاتی آیتوک برای شما انجام می دهد .

قیمت مدیریت اینستاگرام در اصفهان

پکیج های متنوعی در زمینه تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام برای شما آماده شده است که انتخاب دقیق بسته به نیاز خود داشته باشید . از قسمت پایین می توانید اطلاعات تکمیلی پکیج ها و قیمت را مشاهده کنید .

 • تولید محتوای ویدیویی اختصاصی
 • ضبط ویدیو در استدیو آیتوک در محل با امکانات تصویر برداری کامل (شامل:دوربین حرفه ای – میکروفن رود گو – نور ثابت تصویر برداری – پرده سبز و …)
 • تدوین ویدیو ها به همراه ساخت لوگوموشن رایگان برای استفاده در ویدیو ها
 • ضبط و قرار گیری ماهانه ۴ عدد ویدیو (محدودیت زمانی ندارد )
 • قرار گیری کامل ویدیو ها در اینستاگرام + یوتیوب + آپارات (با رعایت کامل اصول سئو و رتبه گیری ، دیده شدن در شبکه های مجازی)

 

قیمت : ماهیانه ۳/۵۰۰/۰۰۰ تومان

سه میلیون و پانصد هزار تومان

 

 • تولید محتوای ویدیویی اختصاصی
 • ضبط ویدیو در استدیو آیتوک در محل با امکانات تصویر برداری کامل (شامل:دوربین حرفه ای – میکروفن رود گو – نور ثابت تصویر برداری – پرده سبز و …)
 • تدوین ویدیو ها به همراه ساخت لوگوموشن رایگان برای استفاده در ویدیو ها
 • ضبط و قرار گیری ماهانه ۸ عدد ویدیو (محدودیت زمانی ندارد )
 • قرار گیری کامل ویدیو ها در اینستاگرام + یوتیوب + آپارات (با رعایت کامل اصول سئو و رتبه گیری ، دیده شدن در شبکه های مجازی)
 • تولید محتوا و طراحی و قرار گیری ماهانه ۸ عدد استوری داستانی (استوری داستانی یعنی بیان یک موضوع در استوری به صورت متن ها کوتاه که قابل خواندن باشد و همچنین طراحی های متفاوت و جذاب برای هر استوری ، معمولا هر استوری داستاتی شامل ۳ الی ۷ عدد استوری می باشد )

 

قیمت : ماهیانه ۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان

پنج میلیون و پانصد هزار تومان

جهت ثبت سفارش مدیریت اینستاگرام در اصفهان ، لطفا نام پکیج انتخابی بهمراه آی دی پیج خود را در واتساپ یا تلگرام برای مشاورین ما ارسال کنید .