امروز هر کسب و کاری برای بقا نیازمند حضور در بستر دیجیتال است . در گذشته برای شروع یک کسب و کار صرفا داشتن یک تامین کننده و داشتن یک مکان کسب و کار کافی بود .

اما امروزه شما برای شروع یک کسب و کار باید با از علم تبلیغات در کسب و کار خود بهره بگیرید ، که حضور در بستردیجیتال یکی از مهمترین آنهاست .

داشتن وبسایت به شما  کمک می کند تا علاوه بر داشتن مشتری حضوری ، مشتری غیر حضوری هم داشته باشید ، البته با مزیت های بیشتری ، مهمترین مزیت داشتن سایت این است که دیگر مانند مغازه شما مجبور نیستید در ساعات مشخصی مغازه خود را دایر کنید تا افراد به شما مراجعه کنند بلکه در هر ساعتی از شبانه روز مشتری های شما با مراجعه به وبسایت می توانند محصول مورد نظر خود را بررسی ، مقایسه ، انتخاب و خرید کنند .

مزیت بعدی داشتن وب سایت ، سیستماتیک کردن یا اتوماتیک کردن فروش است ، در وب سایت فروشگاهی فقط نیاز به اتصال وب سایت به سیستم حسابداری فروشگاه می باشد تا سفارشات با قیمت روز و با موجودی به روز شده در سایت قرار  گیرند . بعضی از کسب و کار های نو پا که هنوز سیستم حسابداری ندارند می توانند این عمل را به صورت دستی با وارد کردن قیمت به روز محصولات و موجودی کالا انجام دهند . سایت هایی که گروه تبلیغاتی آیتوک طراحی و آماده می کند ( سایت های فروشگاهی ) دارای قابلیت ووکامرس است ، قابلیت ووکامرس به شما امکانات بسیار زیادی را برای مدیریت فروشگاه و محصولات خود ارائه می کنند . یکی از قابلیت های کاربردی ووکامرس ، قابلیت اعمال موجودی کالا است ، بدین صورت که سایت به صورت اتوماتیک در صورت نزدیک شدن یک محصول به موجودی صفر برای شما پیغام ارسال می کند و شما می توانید بعد از اتمام موجودی محصول را مجددا موجود کنید و یا در همان حالت ناموجد باقی بگزارید.

مزیت بعدی وب سایت این است که شما می توانید یک سری جشنواره های فروش ، تخفیف و فروش ویژه هایی در وب سایت خود قرار دهید تا مشتریان را بیشتر به خرید ترقیب کنید . 

گروه تبلیغاتی آیتوک در زمینه طراحی وب سایت سالیان زیادی فعالیت کرده است و هدف اصلی ما در مرحله اول ، کیفیت بالا ی ارائه وب سایت و در مرحله دوم قیمت مناسب آن است . چرا که امروزه رقبا علاوه بر اعلام قیمت های بسیار بسیار زیاد ، در ارائه وب سایت ، کیفیت لازم را رعایت نکرده و بعضا شاهد نقص های زیادی در وب سایت ها بوده ایم .

ما در اینجا تعدادی از خدماتی که در طراحی وب سایت به شما رائه می شود را لیست کرده ایم :

 • طراحی وبسایت کاملا اختصاصی
 • لینک سازی و تکمیل صفحات داخلی و منو ها
 • هاست پر سرعت به همراه بکاپ گیری روزانه
 • دریافت اینماد و اتصال به درگاه پرداخت
 • قابلیت ورود با موبایل
 • قابلیت صدور فاکتور
 • قابلیت اتصال به سیستم انبار داری و حسابداری فروشگاه
 • قابلیت ارسال پیامک خرید به مدیر فروشگاه و مشتری
 • قابلیت چت آنلاین
 • اتصال به شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از خدمات مهم ارائه شده توسط گروه تبلیغاتی آیتوک بعد از اتمام طراحی وب سایت می باشد و آن ، آموزش مدیریت سایت است ، بعد از اتمام کامل مراحل طراحی سایت و اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر شما ، آموزش مدیریت کامل سایت به شما ارائه می شود ، این آموزش ها عبارتند از : مدیریت محصولات (ویرایش محصول – اضافه کردن محصول -حذف محصول) مدیریت نوشته ها یا مقالات – مدیریت قسمت های مختلف داشبورد مدیریتی وب سایت – مدیریت بخش ووکامرس و فروشگاه سایت – مدیریت کاربران – آموزش اعمال تغییرات در بخش های مهم سایت و اطلاعات سایت مثل شماره تماس – آدرس – ایمیل -شبکه های اجتماعی و … 

آموزش مدیریت سایت برای شما 2 مزیت مهم به همراه دارد :

 • اگر زمان کافی برای مدیریت سایت داشته باشید می توانید به صورت کامل خودتان وب سایت را مدیریت کنید و هزینه اضافی برای مدیریت آن پرداخت نکنید.
 • اگر قصد واگذاری مدیریت وب سایت به شخص یا شرکتی را داشته دارید، زمانی که شما دانش کافی از مدیریت سایت داشته و با ادبیات این حوزه آشنا باشید، بهتر می توانید با افراد متخصص این حوزه تعامل برقرار کنید و نتیجه خیلی بهتری نیز به دست آورید .

مشاوره و ثبت سفارش

همین حالا تماس بگیر و سایت شخصیت رو توی 10 روز تحویل بگیر