عکاسی صنعتی در اصفهان

عکاسی صنعتی راهی برای تبلیغات حرفه‌ای

مشتریان ما قرار است تصاویری که توسط عکاسی صنعتی در اصفهان تهیه می شود را مشاهده کنند. هدف از این تصاویر جذب مشتریان جدید برای کسب و کار ما می باشد. نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که به صورت کلی تهیه فایل های تصویری و ویدیویی برای معرفی کسب و کار بسیار دشوار و نیازمند افراد متخصص می باشد. در این مقاله همراه گروه تبلیغاتی آیتوک باشید.

در صورتی که تصاویر ما به اندازه کافی جذاب نباشند، نمی توانند رضایت مخاطبان را جلب کنند یا به افزایش مشتری کمک کنند. در این مقاله یاد میگیریم که استفاده از عکاسی صنعتی و موارد مشابه با آن، مثل طراحی کاتالوگ، یک راه هوشمندانه برای تبلیغات حرفه‌ای کسب و کار ما می باشد.

عکاسی صنعتی یا تبلیغاتی چیست؟

همانطور که از نام عکاسی صنعتی در اصفهان مشخص است، یک دسته بندی از رشته عکاسی می باشد. هدف از انجام عکاسی صنعتی تبلیغ جذاب و کامل از محصولات و یا سرویس های ما می باشد. ما می‌توانیم از محل کار خود و یا از محصولات خودمان این تصاویر را تهیه کنیم. عکاسی تبلیغاتی نیز شباهت زیادی با عکاسی صنعتی دارد. برای همین در این بخش هر دو را با هم معرفی کردیم.

در عکاسی صنعتی تمام تلاش ما برای این است که تصویری با کیفیت بالا را از محصولات و خدمات خودمان تولید کنیم که تا جای ممکن مشخصات آن کالا یا سرویس را نمایش دهد.

اهمیت اجزاء در عکاسی صنعتی چقدر است؟

هدف از تولید تصاویر در عکاسی صنعتی، نشان دادن تمامی جزئیات محصولات و خدمات از زوایای مختلف می باشد. برای گرفتن این تصاویر قطعاً نیاز به یک استودیو عکاسی و فردی متخصص می باشد. در صورتی که یک فرد یا تیم حرفه‌ای این کار را انجام ندهند محصول با کیفیتی به دست مشتری نمی رسد.

اهمیت اجزاء برای عکاسی صنعتی در اصفهان

اهمیت اجزاء برای عکاسی صنعتی در اصفهان

بعضی از افراد حرفه‌ای مانند تیم عکاسی صنعتی در اصفهان تلاش می‌کنند که عکاسی خود را با دکورهای مرتبط ترکیب کنند. این کار باعث می شود که تصاویر تولید شده متفاوت از تصاویر ساده از کالا یا خدمات ما باشند. در نتیجه جذابیت تصاویر تولید شده بیشتر می شود و مخاطب از دیدن آن لذت می برد. تنها افرادی می توانند این کار را انجام دهند که از تجربه کافی در عکاسی صنعتی بهره مند باشند.

 

مزیت های عکاسی صنعتی در اصفهان

 • برند شما را به دیگران معرفی می کند
 • شما را به افراد جدید معرفی می‌کند و مشتریان را افزایش می دهد
 • کیفیت کار شما نسبت به رقبا بالاتر می رود
 • به مرور زمان باعث افزایش شهرت شما می شود
 • در ذهن مشتریان به عنوان یک شرکت خلاق شناخته می شوید
 • مجموعه شما به عنوان یک شرکت حرفه ای با تصاویر با کیفیت و تخصصی مطرح می شود
 • با عکاسی صنعتی می توانید کنترل بازار رقابتی خود را به دست بگیرید

جذابیت های عکاسی صنعتی برای کاربران

عکاسی صنعتی یکی از بهترین راه ها برای تبلیغات محصولات ما می باشد و می‌تواند تصویر جذابی را در ذهن مخاطبان به جای بگذارد. پیش نیاز به وجود آمدن این تصاویر وجود یک تیم متخصص و خلاق است که تمامی فعالیت های خودش را با استراتژی و سلیقه انجام می دهد. یکی از مهمترین مسائلی که می تواند باعث پیشرفت عکاسی صنعتی شود، گرفتن نظرات کاربران درباره تصاویر تولید شده می باشد. 

طبق تحقیقات انجام شده کسانی که نظرات و ایده های مخاطبان خود را بررسی می‌کنند، می توانند کیفیت کار بهتری را ارائه دهند. در آخر می توانند از خلاقیت خودشان استفاده کنند و آن را با کاربران خود هماهنگ کنند. مجموعه کارهای گفته شده برای عکاسی صنعتی در اصفهان به صورت کامل رعایت می شود.

جذابیت-های-عکاسی-صنعتی-در-اصفهان

جذابیت های عکاسی صنعتی در اصفهان

۱۱ ایده‌ برای حرفه ای تر شدن تصاویر

 1. از نورپردازی حرفه‌ای و به اندازه استفاده کنید.
 2. تصویر را به شکلی تولید کنید که نیاز به ویرایش نداشته باشد.
 3. طراحی های موفق را نگاه کنید و سعی کنید از آنها الگو بگیرید.
 4. از الگوی یک سوم در عکاسی های خود استفاده کنید.
 5. برای عکاسی صنعتی در اصفهان از وسایلی که دم دست دارید استفاده کنید.
 6. تصاویر زیادی را تولید کرده تا بهترین آن را انتخاب کنید.
 7. تصاویری تولید کنید که قابلیت اضافه شدن به فروشگاه اینترنتی را داشته باشند.
 8. برای محصولات خودتان ترجیحا پس زمینه سفید قرار دهید.
 9. سعی کنید که تا جای ممکن جزئیات محصول را در تصویر نمایش دهید.
 • اگر محصولی دارای چند رنگ یا دسته بندی می باشد، همه آنها را نمایش دهید.
 • در تهیه دوربین وسواس نداشته باشید و از چیزی که در اختیار دارید (مانند تلفن های همراه) استفاده کنید.

در آخر به این نکته توجه کنید که عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی معمولاً با هم نام برده می شوند. حتی گاهی این دو واژه را به هم پیوند می زنند و به جای نام بردن یکی از آنها، عبارت عکاسی صنعتی-تبلیغاتی را استفاده می کنند.

 

عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام

اگر شما هم برای پیشرفت پیج اینستاگرام خود نیاز به عکاسی دارید باید بدانید این موضوع کمی فرق دارد. اینستاگرام بستری است که شما در آن نیاز به معرفی محصول و خدمات خود دارید. در واقع قرار نیست عکس محصولات شما روی یک بیلبورد بزرگ چاپ شود و یا در تبلیغات تلوزیونی پخش شود که نگران جزییات بسیار ریز باشید.

در اینستاگرام تنها کافی است تا یک عکس با چیدمان ساده از محصولات خود را تهیه کنید تا محصول شما برای کاربر ملموس شود. به طور مثال اگر قصد عکس گرفتن از یک عسل را دارید اگر در حال و هوای میز صبحانه این عکس گرفته شود تاثیر به مراتب بیشتری روی مخاطب دارد. یا صرفا اگر قصد معرفی بسته بندی محصولات خود را دارید روی یک بک گراند ساده سفید یا رنگی هم که عکس خود را تهیه کنید کافی است.

هزینه عکاسی صنعتی در اصفهان

هزینه عکاسی صنعتی در اصفهان بستگی به پارامتر های مختلفی دارد. کیفیت عکسی که مدنظر شماست و یا چیدمانی یا با بک گراند سفید ساده بودن عکس شما از جمله عواملی است که میتواند روی قیمت تاثیر گذار باشد.

اگر برای پروژه های تولید محتوا در اصفهان خود نیاز به عکاسی صنعتی در اصفهان دارید آیتوک همراه شماست. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید تا از مشاوره همکاران ما در این زمینه استفاده کنید.

۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴

۰۳۱۳۳۳۳۹۲۰۰