مهندسی سئو در اصفهان

مهندسی سئو چیست ؟!

جواب این سوال بسیار روشن است ، زیرا با مهندسی سئو آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری !! خب بزارید با یک مثل ساده شروع کنیم ، فرض کنید شما در اینترنت به دنبال خرید لباس زمستانه هستید ، و این عبارت یعنی «خرید لباس زمستانه» را سرچ می کنید ، گوگل به شما بیش از هزاران سایت و ده ها صفحه جستوجو را نشان می دهد ، شما همه آن هزار سایت رو باز نمی کنید و فقط چند سایت محدود که در صفحه اول و یا دوم باشند را باز می کنید . این یعنی شانس دیده شدن سایت هایی که در صفحه اول و دوم گوگل هستند بسیار بسیار بیشتر از سایت های صفحات بعدی می باشد . مهندسی سئو دقیقا همین است ! یکی از خدمات گروه تبلیغاتی آیتوک در اصفهان ، مهندسی سئو در اصفهان است که در اینجا مفصل به آن می پردازیم.

مهندسی سئو و یا بهینه سازی سایت و یا خدمات سئو همگی سلسله فعالیت هایی است که روی سایت شما انجام میشه تا سایت شما در کلمات کلیدی مد نظر رتبه بهتری در گوگل پیدا کند و همین فعالیت ها باعث رشد وبسایت شما و در نتیجه فروش بیشتر شما می شود . گروه تبلیغاتی آیتوک خدمات مهندسی سئو در اصفهان و همینطور استان های دیگر را انجام می دهد.

 

بررسی دقیق تر خدمات مهندسی سئو

بیش از ۲۰ سال از شروع کار موتورهای جستجوگر می گذرد و در حال حاضر این موتور ها بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل داده اند. جالب است بدانید که در ابتدا نتایجی که در موتورهای جستجوگر نمایش داده می‌شد به ترتیب حروف الفبا مرتب می شد.

در آن زمان سایت هایی مثل یاهو که جز نخستین موتور های جستوجوگر بود ، با این الگوریتم کار می کردند. می توان ادعا کرد که همزمان با آغاز کار موتورهای جستجوگر، مهندسی سئو نیز توسط افراد متخصص شکل گرفت. این افراد با یادگیری الگوریتم ها سعی می کردند که در بهترین جایگاه در نتایج جستجو قرار بگیرند.

سئو کلاه سفید یا White Hat

در بالا راجع به الگوریتم های موتورهای جستجوگر صحبت کردیم. در صورتی که از روش ها و ترفندهایی که کاملاً مطابق با الگوریتم های موجود هستند استفاده کنیم، سئو کلاه سفید را رعایت کرده‌ایم. در سئو کلاه سفید به هیچ عنوان فریب و یا گول زدن موتورهای جستجوگر انجام نمی شود. 

 

اقداماتی که در این روش انجام می شود اهداف بلند مدت دارند و می توانند یک سایت قدرتمند را برای شما به وجود آورند. خدمات مهندسی سئو در اصفهان آیتوک با هدف اجرای روش های اصولی برای نتیجه گیری قطعی در سئو انجام می شود که این امر می تواند خیال شما را راحت کند !

سئو کلاه سفید یا White Hat

سئو کلاه سیاه یا Black Hat

سئو کلاه سیاه دقیقاً در مقابل سئو کلاه سفید قرار دارد. در این روش قصد ما فریب و گول زدن موتورهای جستجوگر می‌باشد. در سئو کلاه سیاه، ما به دنبال رعایت کردن الگوریتم‌های موتورهای جستجوگر و قوانین آنها نمی باشیم.

 

اگرچه که مهندسی سئو در هر دو روش یک هدف را دنبال می کند، اما روش کار کاملاً متفاوت است. ما در خدمات مهندسی سئو در اصفهان آیتوک به هیچ عنوان این فعالیت را توصیه نمی کنیم ، زیرا ممکن است آسیب جدی به سایت شما وارد و کسب و کار شما را دچار بحران بکند.

سئو کلاه سیاه یا Black Hat

چرا خدمات مهندسی سئو در اصفهان گروه تبلیغاتی آیتوک ؟!

 

فرض کنید شما دارنده یک سایت فروشگاهی یا خدماتی هستید (اگر قصد طراحی وبسایت دارید اینجا را کلیک کنید ) یکی از دغدغه های اصلی شما فروش محصول است . فروش محصول باعث رونق کسب و کار و همچنین باعث افزایش تولید و کمک به اقتصاد کشور نیز می شود . اما این امر چگونه محقق می شود ؟! آیا داشتن یک مغازه حضوری کافی است ؟! آیا فروش از طریق شبکه های اجتماعی کافی است ؟! همه این فعالیت ها وقتی موثر هستند که وبسایت شما تکمیل ، محصولات در آن بارگذاری و فعالیت روی سئو آن نیز انجام شود ، زیرا وبسایت شما می تواند مرجع کاملی از تصاویر و اطلاعات محصولات شما باشد ، تا با یک کلیک به همه چیز دسترسی داشته باشید ، خدمات مهندسی سئو باید روی آن انجام شود تا سایت شما در سرچ گوگل رتبه بالاتری داشته باشد و همگان با محصولات شما آشنا و از شما خرید کنند . حالا که باز هم راجع به اهمیت خدمات سئو صحبت کردیم در اینجا به این نکته می پردازیم که چرا باید خدمات مهندسی سئو در اصفهان آیتوک را انتخاب کنیم ؟!

ما در زمینه خدمات مهندسی سئو رزومه بسیار قدرتمند و خوبی داریم که می توانید در اینجا به صورت مفصل بررسی یکی از آنها را ببینید . برای استفاده از خدمات مهندسی سئو به دو پارامتر مهم باید توجه کنید ، اول تجربه و نمونه کار گروهی که قصد فعالیت سئو روی وبسایت شما را دارد و دوم هزینه های مهندسی سئو که گروه تبلیغاتی آیتوک مناسب ترین هزینه را برای خدمات مهندسی سئو در اصفهان ارائه می دهد.

قیمت خدمات مهندسی سئو در اصفهان

 

معمولا خدمات سئو به دو صورت ؛ قیمت کلمه ای و یا سئو کلی وبسیات ارائه می شود . خدمات تک کلمه ای به این معنی است که پس از یک مدت مشخص فعالیت روی وبسایت شما انجام می شود و در کلمه کلیدی مد نظر سایت شما رتبه عالی در سرچ گوگل بدست می آورد و سئو کلی نیز به این صورت می باشد که فعالیت روی تعداد بیشتری از کلمات کلیدی انجام می شود و محدودیتی برای این امر وجود ندارد و هچنین فعالیت روی سئو گوگل مپ نیز انجام می شود ، به صورتی که سایت شما و اطلاعات مکانی و شماره تماس های شما در سرچ گوگل مپ نیز رتبه خیلی بهتری می گیرد.

هزینه خدمات مهندسی سئو  برای سئو تک کلمه ای به نسبت بالاتر از سئو کلی وبسایت است و پیشنهاد ما برای شما سئو کلی وبسایت می باشد ، زیرا هم قیمت مناسب تری دارد و هم شما به صورت همزمان در کلمات کلیدی زیادی فعالیت می کنید و شانس دیده شدن سایت شما به مراتب بالاتر می رود .

خدمات مهندسی سئو کلی آیوک به دو صورت ارائه می شود ؛

سئو وبسایت به صورت کاملا اختصاصی با تعداد کلملت کلیدی نا محدود

سئو وبسایت به صورت کاملا اختصاصی با تعداد کلملت کلیدی نا محدود + مدیریت شبکه های اجتماعی

برای دریافت قیمت خدمات مهندسی سئو گروه تبلیغاتی آیتوک و همچنین بررسی دقیق وبسایت شما همین حالا از طریق شماره ما در واتساپ-تلگرام-پیامک می تونید در ارتباط باشید .

۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴                ۰۳۱۳۱۳۲۴۱۲۳