موشن گرافی در اصفهان

موشن گرافی یا موشن گرافیک به چه معناست؟

شیوه های تبلیغاتی متفاوتی در دنیای مارکتینگ وجود دارد. در این مقاله گروه تبلیغاتی آیتوک قصد دارد به استفاده از موشن گرافی برای تبلیغات در اینستاگرام و یا سایر شبکه های اجتماعی بپردازد.

 به ویدیویی که از تصاویر متحرک ساخته شده باشد و روی آن صداهای مختلف اعمال شود، موشن گرافی می گویند. موشن گرافی در اصفهان یکی از جذاب ترین راه های تبلیغ و معرفی کسب و کار اینترنتی می باشد. برای درست کردن موشن گرافی به نرم افزار های گرافیکی و یک سیستم کامپیوتری متوسط رو به بالا احتیاج داریم. 

صداهای اعمال شده روی تصاویر، بیشتر توسط گویندگان حرفه ای صورت می گیرد تا بتوانند تاثیر بیشتری را روی مخاطب بگذارند. موشن گرافی در مدت زمان بسیار کوتاه به معرفی یا تبلیغ خدمات ما می پردازد. پس نتیجه میگیریم که قبل از تولید ویدیو، باید سناریو و استراتژی خاص خود را تهیه کنیم.

موشن گرافی در اصفهان چیست؟

موشن گرافی در اصفهان چیست؟

معرفی انواع موشن گرافی

 

۱. ویدیو موشن

ویدیو موشن برگرفته از ترکیب نرم افزارهای گرافیکی و فیلمبرداری می باشد. این دسته از موشن گرافی که جذابیت بسیار زیادی دارد. هنگامی استفاده می شود که با استفاده از فیلمبرداری عادی قادر به انتقال اطلاعات نیستیم و به نرم افزارهای گرافیکی احتیاج داریم. ویدیو موشن یکی از بهترین روش ها برای موشن گرافی در اصفهان می باشد.

۲. ویدیو رئال

به ویدیو هایی که در فضای واقعی و به صورت طبیعی فیلمبرداری می شوند ویدئورئال می‌گویند. ویدئورئال ها برای گزارش اطلاعات کسب و کار ما بسیار مفید می باشند. این نوع از موشن گرافی برخلاف انواع دیگر، فاقد طرح های گرافیکی پیچیده می‌باشد. پس نتیجه میگیریم که ویدیوی تولید شده توسط این روش باید تمامی مطالب مورد نظر را بدون کمک زیاد از نرم افزارهای گرافیکی منتقل کند.

۳. استاپ موشن در اصفهان

برای ساخت کلیپ از اجسام واقعی و در دسترس، از استاپ‌موشن استفاده میشود. استاپ موشن یک نوع تکنیک فیلمبرداری می باشد که می تواند باعث تولید ویدیو های خلاقانه و جذاب بشود. در این تکنیک فیلمبرداری، اجسام با سرعت بسیار کمی جابجا می شوند و به صورت پیوسته از آنها تصویر تهیه می شود. در نهایت با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی، تصاویری که گرفته ایم به هم متصل می شوند و باعث تولید یک کلیپ زیبا می شوند.

۴. موشن گرافیک در اصفهان

بیشترین تعداد سفارشات موشن گرافی در این دسته قرار دارد. در این نوع از موشن‌گرافی تصاویر و شخصیت های انیمیشنی تولید می شوند و در آخر بر روی این تصاویر صدا گذاری انجام میشود. یکی از جذاب ترین و متداول ترین راه های تولید موشن گرافی در اصفهان استفاده از این روش می باشد. استفاده از یک صداپیشه باتجربه می تواند کمک زیادی به بهتر شدن کیفیت و تاثیر گذاری کلیپ نهایی بکند.

موشن گرافی در اصفهان

موشن گرافی در اصفهان

۵. انیمیشن

برای ساخت انیمیشن باید از قبل سناریو و کاراکترهای آنرا خلق کنیم و آن ها را در یک داستان جذاب و تاثیرگذار به نمایش بگذاریم. در انیمیشن شخصیت ها محور اصلی کلیپ می باشند، در حالی که در انواع دیگر موشن گرافی در اصفهان، تصاویر هستند که به کلیپ ما معنا می بخشند.

۶. اینفوموشن

یکی از بهترین روشها برای انتقال محتوای مورد نظر، استفاده از اینفوموشن ها می باشد. در اینفوموشن از انواع تکنیک های اینفوگرافی برای منتقل کردن اطلاعات مورد نظر ما استفاده می شود. در این روش ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا با استفاده از تکنیک های فیلمبرداری و همچنین کمک گرفتن از نرم افزارهای گرافیکی تمامی اطلاعات مورد نظر خودمان را به مخاطبان منتقل کنیم.

در سال ۲۰۲۱ و با افزایش چند برابری سرعت اینترنت، استفاده از فایلهای ویدیویی رواج زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل موشن گرافی در اصفهان روز به روز محبوب تر از قبل می شود.

برای تولید موشن گرافی از نرم افزارهایی مثل افترافکت (Adobe After Effects) و نرم‌افزارهای مشابه دیگر استفاده می شود.

کاربرد های موشن گرافی در اصفهان

اگر از مدیران کسب و کار های مختلف که تجربه زیادی را دارند درباره ساخت کلیپ یا  تیزر تبلیغاتی در اصفهان سوال بپرسید، قطعا به هزینه بالای ساخت آن اشاره میکنند. علاوه بر هزینه بالا، ساختن کلیپ به تجهیزات زیادی مثل، دوربین، میکروفون و فردی که جلوی دوربین صحبت می کتد احتیاج دارد.

برای ساختن انواع کلیپ باید نورپردازی بسیار خوبی را روی پروژه انجام دهیم تا محصول نهایی کیفیت مطلوبی داشته باشد. علاوه بر تمام این موارد ممکن است برای ساخت تیزر به یک مدل یا بازیگر حرفه ای در اصفهان نیاز داشته باشید. هزینه مدل تبلیغاتی در اصفهان نیز متغییر است و به پارامتر های مختلفی بستگی دارد.

 اما برای ساخت موشن گرفی در اصفهان نیاز به تجهیزات و هماهنگی های فراوانی نداریم. تنها با یک سناریو قوی صداگذاری خوب میتوان کلیپ با کیفیتی تولید کرد.

بعد از انجام صداگذاری با استفاده از نرم افزار های گرافیکی میتوانیم ادامه کار خود را یعنی تدوین را انجام دهیم. با توجه به نکات گفته شده میتوان فهمید که  دردسر تولید یک موشن گرافی خیلی کمتر از ساخت یک کلیپ حرفه ای برای کارفرما می باشد. 

نکته جالب تر اینکه با وجود هزینه پایین تر موشن گرافی بسیار جذاب تر و تاثیر گذار تر می باشید. شما میتوانید محصولات و خدمات خود را از طریق موشن گرافی معرفی و تبلیغ کنید. یکی دیگر از کاربرد های موشن گرافی ساخت تیزر های تبلیغاتی می باشد.

قیمت موشن گرافی در اصفهان

 

متاسفانه مانند سایر بخش های تولید محتوا قیمت عرفی برای موشن گرافی در اصفهان وجود ندارد. برخی از افراد با استفاده از کاراکتر های از پیش آماده که کیفیت پایینی دارند اقدام به ساخت موشن گرافی میکنند. قیمت این نوع از موشن گرافی ها به دلیل کیفیت پایین و آماتور بودن آن بصورت دقیقه ای اعلام میگردد. با توجه به اینکه گروه تبلیغاتی آیتوک صرفا از کاراکتر های اختصاصی طراحی شده استفاده می نماید از وارد شدن به این موضوع پرهیز میکنیم.
اما موشن های با کیفیت و حرفه ای بصورت ثانیه ای محاسبه می شوند. تعرفه ساخت این موشن برای هر ثانیه ۴۵ هزار تومان است. هزینه دوبله بصورت جداگانه به قیمت نهایی موشن گرافی اضافه می شود. زیرا دوبلور های مختلف تعرفه متفاوتی دارند. 
بعنوان مثال دوبلور های صدا و سیما قیمت بالاتری میگیرند. اما دوبلور های نیمه حرفه ای نیز وجود دارند که تعرفه آن ها برای هر دقیقه از ۳۰۰ هزار تومان شروع می شود. به اینصورت اگر شما صرفا به یک موشن گرافی ۱۵ ثانیه ای برای تبلیغ استوری در اینستاگرام نیاز داشته باشید هزینه ساخت موشن گرافی شما چیزی حدود ۶۷۵ هزار تومان خواهد شد.

سفارش ساخت موشن گرافی در اصفهان

 
اگر برای تبلیغات خود نیاز به ساخت موشن گرافی حرفه ای بصورت طراحی اختصاصی کارکتر های مخصوص برند شما در اینستاگرام و یا سایر شبکه های اجتماعی دارید…
گروه تبلیغاتی آیتوک همراه شماست. کافیست تا با شماره های قرار گرفته در زیر تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.
۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴
۰۳۱۳۳۳۳۹۲۰۰