مدیریت سایت در اصفهان

چرا باید از مدیریت سایت در اصفهان برخوردار باشیم؟

شاید این عنوان رو اولین بار باشه که شنیده باشید. اگر شما هم مثل هم قبلا سایتی رو طراحی کردید اما بی استفاده رها شده. یا تو فکر طراحی سایت هستید اما میدونید که نمیرسید برای وبسایت زمان بزارید. یا حتی میخواید روی سئوی وبسایت سرمایه گذاری کنید اما بودجه کافی ندارید. باید بدونید که این مقاله به درد شما میخوره. پس همراه گروه تبلیغاتی آیتوک باشید.

وبسایت شما نیاز به وقت گذاشتن دارد

بیاید فرض کنیم وبسایت مثل یه زمینی هست که اون رو برای سرمایه گذاری خریدیم. یعنی از خدمات طراحی سایت در اصفهان استفاده کردیم تا بتونیم شعبه اینترنتی فروشگاه خودمون رو راه اندازی کنیم. اما همونطور که یه زمین نیاز داره تا روی اون وقت بزاریم و بسازیمش، وبسایت هم همینطوره. شما نمیتونید بدون ساخت اون زمین از اون بهره برداری کنید. این زمین نیاز به سرمایه گذاری در زمان و از نظر مالی داره. خیلی از شما هم یک وبسایت رو هزینه کردید تا واستون طراحی کنن اما بعد از اون وبسایت همونطور بدون استفاده و سود مونده.

اینکه انتظار داشته باشید این وبسایت بدون هیچ برنامه و مدیریت سایت در اصفهان براتون بازدهی داشته باشه کاملا اشتباهه. شاید هم کاملا اهمیت این مساله رو درک کردید اما استفاده از خدمات مهندسی سئو در اصفهان متناسب بودجه شما نباشه. اینجاست که مدیریت سایت در اصفهان مطرح میشه.

مدیریت سایت در اصفهان یعنی چی و شامل چه مواردی میشه

توی مدیریت سایت در اصفهان چند قسمت از وبسایت شما دائما بروز و آپدیت میشه. اگر وبسایت فروشگاهی دارید اولین و مهمترین قسمت فروشگاهه. محصولات شما دائما آپدیت میشه اطلاعات مربوط به اون تکمیل میشه و نکات پایه سئویی در اون پیاده سازی میشه. شاید شما هم بلد باشید که توی قسمت فروشگاه محصول اضافه کنید یا محصولی رو ویرایش کنید. اما قطعا با نکات سئویی این موضوع آشنا نیستید. لابد میپرسید چرا باید نکات اولیه سئویی رو رعایت کنم؟

دلیلش خیلی سادست. خیلی از کلمه های سئو نیاز به سرمایه گذاری و وقت گذاشتن بیش از حد ندارن و همینکه اصولی پیاده سازی بشن سایت شما توی اون کلمه به صفحع اول میرسه. اینجوری نیاز نیست تا هزینه هنگفت سئو بدید. یا اگه شما ارائه دهنده خدمات هستید و وبسایت شما خدماتیه. برای وبسایت های خدماتی بروز بودن وبلاگ شما همونقدر اهمیت داره که بروز بودن فروشگاه برای ارائه دهنئگان محصول مهمه.

 

مدیریت سایت در اصفهان

مدیریت سایت در اصفهان

مدیریت سایت در اصفهان دیگه چه مزیت هایی داره؟

وقتی شما مدیر سایت داشته باشید خیالتون از به روز بودن تمام اطلاعات سایت راحته. مثل قسمت تماس با ما ، صفحات اصلی، اسلایدر ها. اگه مشکلی هم واسه سایتتون پیش اومد یا خواستید قابلیتی به وبسایتتون اضافه کنید نیاز نیست کلی هزینه به طراح سایت بدید.

جالبه که بدونید به روز بودن اطلاعات وبسایت شما کمک خیلی زیادی به سئوی شما در آینده میکنه. در واقع اگه بعدا خواستید بصورت خیلی حرفه ای روی سئوی خودتون کار کنید ۳-۰ جلو هستید :)).

بصورت خلاصه چند تا از مزیت های مدیریت سایت در اصفهان:

  • فعالیت روی سئو اولیه وبسایت شما
  • بالا آمدن برخی کلمات کلیدی آسان در صفحات اولیه گوگل
  • آپدیت بود فروشگاه و وبلاگ سایت
  • مدیریت قسمت های مختلف وبسایت
  • اضافه کردن قابلیت های کاربردی به وبسایت بصورت رایگان
  • افزایش الکسا و ورودی سایت شما
  • تولید محتوای متنی و تصویری برای سایت شما
  • و امکانات دیگر متناسب با درخواست شما

نحوه درخواست به آیتوک

برای درخواست خدمات مدیریت سایت در اصفهان کافیه تا با ما تماس بگیرید. ما به شما مشاوره کامل برای چیزی که نیاز دارید میدیم.

۰۳۱۳۳۳۳۹۲۰۰

۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴