مدیریت شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی به عنصر جدا نشدنی در موبایل هر فرد تبدیل شده است . خیلی از ما ساعت ها در این شبکه های اجتماعی حضور  فعال داریم و به خاطر همین موضوع است که شبکه های اجتماعی همیشه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است و افراد تمایل بسیار زیادی برای حضور در این شبکه ها دارند .

ورود شبکه های اجتماعی به ایران خیلی قدیمی نیست ، اولین شبکه اجتماعی که با اقبال عمومی مواجه شد فیسبوک بود ، بعد از آن شبکه های اجتماعی بسیاری معرفی شدند مثل ؛ وی چت ، وایبر ، لاین ، تلگرام و … تا به امروز که مهمترین و پر استقبال ترین شبکه های اجتماعی فعال و پرمخاطب : اینستاگرام ، یوتیوب ، توییتر و آپارات هستند .

خب طبیعی است که فعالیت به عنوان یک کسب و کار در این شبکه های اجتماعی خیلی می تواند برای ما مفید باشد و همچنین سود آوری بسیار زیادی نیز به همراه داشته باشند ، اما باید این نکته را در نظر داشته باشیم که صرفا حضور در شبکه های اجتماعی کافی نیست ! و شما باید تولید محتوای با کیفیت و مناسب با هر شبکه اجتماعی داشته باشید .

اگر شما صاحب یک فروشگاه هستید باید تولید محتوا به صورت عکس ، پوستر گرافیکی و ویدیو جذاب برای محصولات خود ساخته و بارگذاری کنید ، اگر شما یک ارائه دهنده خدمات هستید باید محتوا مناسب آن را با کیفیت به مخاطبین خود ارائه دهید . تولید محتوا با کیفیت اطمینان خاطر مشتری بابت خرید از شما را افزایش می دهد .

خب طبیعی است صاحب یک کسب و کار اگر وقت کافی برای حضور در شبکه های اجتماعی را داشه باشد ، بهترین محتوا را می تواند تولید کند و در صفحات خود نیز منتشر کند . اما این نکته را توجه داشته باشید که برای هر کس زمان یا وقت خیلی با ارزش است و خیلی از صاحبین کسب و کار زمان کافی برای اختصاص دادن به شبکه های اجتماعی خود را ندارند.

نکته مهم بعدی مهارت و تجربه کافی است که می توان گفت یک صاحب کسب و کار به ندرت در زمینه های تخصصی تولید محتوا مثل : نویسندگی محتوا ، گرافیک و طراحی ، ضبط ویدیو و تدوین ، عکاسی حرفه ای و ویرایش عکس ، مهارت لازم را دارا باشد !

 

خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی گروه تبلیغاتی آیتوک همه این نیاز ها را رفع می کند . چرا که ما در زمینه های تخصصی تولید محتوا افراد با تجربه و متخصص را دور هم جمع کرده ایم تا این خدمات را با بهترین کیفیت و مناسب سازی برای هر پلتفرم در شبکه های اجتماعی شما منشتر کنیم ، تا شما خیالتان برای همیشه از شبکه های اجتماعی خود راحت باشد .

 

خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی ما ، گروه تبلیغاتی آیتوک شامل موارد زیر است :

مدیریت اینستاگرام ؛ تولید محتوا متنی / ویدیویی مرتبط با کسب و کار و حوزه فعالیت شما و طراحی قالب اختصاصی پست و استوری و همچنین منشتر کردن محتوا در روز و ساعات مشخص شده برای افزایش بازخورد .

مدیریت آپارات و یوتیوب ؛ تولید محتوای ویدیویی شامل ضبط ویدیو در استدیو اختصاصی گروه تبلیغاتی آیتوک و یا در محل شما ، تدوین ویژه ویدیو های ضبط شده و قرار گیری در زمان مشخص و به تعداد مشخص در شبکه های اجتمای یوتیوب و آپارات به همراه قالب اختصاصی هر ویدیو (کاور ویدیو).

و همینطور طبق استقبال مشتریان ما پکیج اختصاصی مدیریت شبکه های اجتماعی شامل مدیریت اینستاگرام بهمراه مدیریت یوتیوب و آپارات شما همگی در یک پکیج استثنایی را آماده و فراهم کرده ایم .

در اینجا تعدادی از صفحاتی که مدیریت آنها هم اکنون توسط گروه تبلیغاتی آیتوک انجا می شود را قرار خواهید داد ؛

 

برای مشاوره رایگان در مورد خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی و یا پکیج مدیریت شبکه های اجتماعی همین حالا با شماره های ما تماس حاصل فرمائید .

۰۹۱۴۶۸۹۶۸۰۴

۰۳۱-۳۱۳۲۴۱۲۳